Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

akcesoria kosmetyczne

Dobre szczotki do włosów

Dobra szczotka do włosów nie tylko ja rozczesuje, ale również pielęgnuje. Szczególnie właścicielki bardzo długich włosów powinny zatem rozważyć zakup właśnie takiej rzeczy do ich codziennej pielęgnacji. Jakie szczotki warto mieć w swojej kolekcji? Poniżej krótki przegląd tych najbardziej popularnych.

Szczotka do włosów z naturalnego włosia

Jak już kupować szczotkę to taką, która wykonana jest z naturalnego włosia. Dzięki temu podczas szczotkowania łuski włosów są zamykane, a włosy dosłownie z dnia na dzień stają się bardziej gładkie i błyszczące. Ten efekt widoczny jest szczególnie u kobiet, które mają ciemne włosy. Takie szczotkowanie włosów przynosi im naprawdę mnóstwo korzyści i jest nieporównywalnie lepsze do szczotkowania za pomocą plastikowej szczotki, która plącze i wyrywa włosy.

Duża okrągła szczotka do modelowania

Okrągła szczotka do włosów do modelowania przyda się wszystkim tym kobietom, które chcą, aby ich fryzury wyglądały na bardziej puszyste, a włosy miiały więcej objętości. Umiejętne stosowanie takiej szczotki potrafi zdziałać cuda, a fryzura wygląda jak spod rąk stylisty włosów.

Płaska szczotka do prostowania

Miłośniczki prostych włosów powinny natomiast kupić sobie szczotkę do prostowania. Ma ona duży prostokątny kształt i jest płaska. Z pewnością bez problemu uda się ją to wśród innych szczotek w drogerii. Nie wyprostuje ona włosów kręconych, ale z pewnością wygładzi te,  które mają tak zwaną tendencję do kręcenia.

Tagged:

You Might Also Like