Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Bestseller marki Catrice

Chyba każda kobieta w swojej kosmetyczce posiada chociaż jeden produkt marki Catrice. Kultowy podkład HD Liquid Coverage Foundation lub jeden z najlepszych drogeryjnych korektorów korygujących pod oczy – Liquid Camouflage. A jeśli nie posiadasz tych produktów, to na pewno znajdujesz się w trzeciej grupie – kobiet uwielbiających Camouflage Cream.

Dlaczego Camouflage Cream?

catrice camouflage creamTo bestseller marki Catrice. W niepozornym słoiczku znajduje się prawdziwy wybawiciel wielu kobiet, który zakryje problematyczne miejsca na skórze. Jego zadaniem jest korygowanie wszelkich niedoskonałości na twarzy, maskowanie popękanych naczynek i blizn oraz ukrywanie przebarwień. To kosmetyk o kremowej konsystencji, dzięki czemu idealnie wtopi się z naszą cerą. Charakterystyczną cechą Liquid Camouflage jest wysoki stopień krycia. To głównie za tą właściwość pokochały go kobiety.

Jak aplikować?

Catrice Camouflage Cream najlepiej aplikować palcami (ciepło naszych rąk idealnie roztopi produkt) – wklepując w problematyczne miejsca. Jeśli nie jesteś zwolennikiem aplikowania produktów dłońmi, użyj precyzyjnego pędzelka lub gąbeczki, dzięki której produkt idealnie wtopi się w cerę. Całość przypudruj ulubionym pudrem i gotowe!

You Might Also Like