Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Bezkwasowy Primer Semilac

Primer Semilac to bezkwasowy płyn, który wytrawia naturalną płytkę paznokcia, a jednocześnie zwiększa przyczepność połówki lakieru hybrydowego, która została nałożona na rzeczone paznokcie.

Jak nałożyć Primer Semilac?

Płyn Primer Semilac nakładać można tylko i wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia – po jej wcześniejszym przygotowaniu oraz odtłuszczeniu. Po tym, produkt należy zaaplikować na środek płytki za pomocą specjalnego pędzelka. Niewielka ilość powinna być rozłożona równomiernie po całej powierzchni. Należy również pamiętać o tym, że płyn nie powinien mieć żadnego kontaktu ze skórą.

Przed nałożeniem bazy, płyn powinien wyschnąć. Nie wolno przyspieszać tego procesu – dmuchać ani wkładać pod lampę UV.

Uniwersalność w najlepszym wydaniu

Primer bezkwasowy to płyn najbardziej uniwersalny oraz najczęściej stosowany. Zwiększa on bowiem przyczepność lakierów hybrydowych i ich żywotność. Posiada on niemalże bezwonną i łagodną formułę, która w żadnym wypadku nie szczypie ani nie powoduje jakichkolwiek podrażnień. Płyn jest w pełni bezpieczny dla paznokci i nie wpływa w żadnym wypadku negatywnie na stan płytki.

Warto jednocześnie wspomnieć, że w przypadku przedłużania paznokci, uzupełniania ich żelem lub akrylem do paznokci, Primer Semilac należy nałożyć tylko w miejscu naturalnej płytki, omijając jednocześnie rzeczone uzupełnienia.

Primer Semilac można zakupić zarówno w specjalistycznych sklepach, u producenta, jak również i przez Internet w sklepach z artykułami kosmetycznymi.

Oferta sprzedażowa: płyn primer od firmy semilac tutaj

You Might Also Like