Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Błyszczyk powiększający usta z kwasem hialuronowym

Zabiegi powiększania ust w gabinetach medycyny estetycznej cieszą się ostatnio dużą popularnością. Tymczasem efekt zgrabnie wypełnionych ust można także uzyskać przy pomocy specjalnego błyszczyka z kwasem hialuronowym. Zatem jak działa tego typu błyszczyk oraz czy warto się na niego zdecydować?

Błyszczyk powiększający usta – jak działa kwas hialuronowy?

Kosmetyki powiększające usta mogą posiadać w swoim składzie nie tylko kwas hialuronowy, ale i takie substancje jak mięta pieprzowa, papryczka chili, imbir, czy kofeinę (takie błyszczyki powiększające usta znajdziesz na tej stronie). Niezależnie od składu, działanie błyszczyków powiększających usta polega na drażnieniu warg, któremu towarzyszy uczucie szczypania lub mrowienia. Takie nieprzyjemne odczucie trwa dosłownie chwilę, po czym można się już cieszyć pięknymi i wydatnymi wargami. Błyszczyki powiększające usta zawierają w swoim składzie także substancje natłuszczające i głęboko nawilżające naskórek, dzięki którym skóra ust nie ulega wysuszeniu.

Niestety działanie kwasu hialuronowego podobnie, jak i innych składników powiększających usta jest dosyć krótkotrwałe, dlatego dla podtrzymania efektu należy często malować usta. Mimo wszystko producenci przekonują, że długotrwałe i regularne stosowanie błyszczyka z kwasem hialuronowym może uwydatnić usta na dłuższy czas, szczególnie gdy używa się markowych i renomowanych produktów.

Błyszczyk powiększający usta z kwasem hialuronowym – jaki kolor wybrać?

Balsamy do ust z kwasem hialuronowym nie tylko skutecznie wypełnią usta, ale i subtelnie podkreślą ich unikalny kształt. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor błyszczyka pasujący do danej karnacji oraz wizerunku. Podstawą powinien być przezroczysty blyszczyk, który można swobodnie łączyć ze zwykłą szminką lub pomadką. Dla podkreślenia codziennej stylizacji warto zdecydować się także na delikatny róż lub fiolet. Natomiast bardziej wyraziste kolory w połączeniu z efektem powiększenia świetnie sprawdzą się do mocnego makijażu oraz na specjalne okazje.

Zatem błyszczyk powiększający usta z kwasem hialuronowym, to idealna propozycja dla osób, które chcą uniknąć profesjonalnego zabiegu powiększania warg, a jednocześnie marzą o ponętnych i wydatnych ustach.

You Might Also Like