Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Czym jest laminacja rzęs i brwi?

Laminacja rzęs to zabieg, który cieszy się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem klientek. Mogą one korzystać również z laminowania brwi, a zabiegi wykonywać w salonach beauty lub w warunkach domowych. W tym wypadku konieczny jest odpowiedni zestaw do laminacji brwi lub rzęs.

Jakie korzyści daje laminacja rzęs i brwi?

Laminacja sprawia, że włoski są starannie rozczesane i uniesione. Twarz wydaje się wówczas młodsza, promienna i bardziej atrakcyjna.

Gdzie wykonywane są tego rodzaju zabiegi?

zestaw do laminacji brwi

Jak wspomniano powyżej, laminacja rzęs i brwi może być z powodzeniem wykonywana zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach kosmetycznych. W szerokiej ofercie sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są gotowe zestawy do laminacji brwi lub rzęs. W tym jednak wypadku warto zwracać szczególną uwagę na ich jakość i rodzaj zastosowanych składników. Podczas zakupu nie należy się kierować jedynie kryterium ceny, ponieważ droższy zestaw do laminacji brwi i rzęs zwykle zawiera wysokogatunkowe produkty, które są bezpieczne, a efekt ich stosowania utrzymuje się przez stosunkowo długi czas.    

Z jakich elementów składa się typowy zestaw do laminacji rzęs lub brwi?

Zestaw do laminacji brwi z Cocolity jest w opakowaniach jednostkowych, zbiorczych oraz skomponowane są w zestawy. Tego rodzaju opcja jest korzystna dla pań, które rozpoczynają swoją przygodę z laminacją rzęs i brwi. W zestawie znajdują się wszystkie produkty, które są konieczne do przeprowadzenia zabiegu, w tym patyczki, spiralki, płyny do otwierania łusek włosów i ich utrwalenia oraz odtłuszczacze.

W jaki sposób przeprowadza się zabieg laminacji rzęs i brwi?  

Przed rozpoczęciem zabiegu należy przeprowadzić próbę uczuleniową oraz starannie oczyścić i odtłuścić skórę wokół brwi. Kosmetyki aplikowane są za pomocą patyczków, a włoski rozczesywane z użyciem spiralek. W dalszej kolejności stosuje się aktywator oraz utwardzacz. Każdy krok zabiegu powinien być wykonywany zgodnie z zaleceniami wskazanymi przez producenta. Warto na każdym z etapów wykazywać się starannością, ponieważ dokładność wykonywanych działań przekłada się na efekt zabiegu. Po jego zakończeniu warto zastosować produkt pielęgnacyjny, w tym między innymi olejek rycynowy, który działa natłuszczająco, regenerująco, wzmacniająco oraz łagodząco na skórę i włosy poddane zabiegowi laminacji.

You Might Also Like