Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Dlaczego warto posiadać w swojej kosmetyczce żel aloesowy Holika ?

Azjatycka pielęgnacja ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularna, a grono jej fanów stale się powiększa. Koreańskie kosmetyki są coraz lepiej dostępne w polskich drogeriach. Spośród nich hitem okazał się aloes Holika . Żel aloesowy to szalenie uniwersalny kosmetyk, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Czym aloes Holika zasłużył sobie na tak wielką popularność?

Wysoka zawartość aloesu i dobry skład

Żele aloesowe znajdziemy w ofercie wielu firm kosmetycznych, ale nie każdy z nich jest warty uwagi. Ten od firmy Holika w 99% składa się z soku aloesowego, a pozostałe 1% to nie tylko bezpieczne konserwanty, ale też roślinne ekstrakty, między innymi z ogórka zielonego, czy bambusa, które zwiększają właściwości pielęgnacyjne produktu. Dodatkowo jest to kosmetyk odpowiedni dla wegan – wolny od substancji pochodzenia odzwierzęcego i nietestowany na zwierzętach.

 

Wysoka skuteczność

Aloes Holika to wysoce skuteczny produkt, mający za zadanie przede wszystkim nawilżyć i ukoić skórę. Wiele z konsumentek potwierdza bardzo dobre działanie żelu, a średnia ocen na Wizażu wynosi aż 4,4/5, co udało się osiągnąć nielicznym kosmetykom. Aloes Holika łagodzi stany zapalne, koi podrażnienia, ma działanie przeciwbakteryjne i głęboko nawilżające.

 

Szerokie spektrum zastosowań

Żel aloesowy to niezwykle uniwersalny kosmetyk. Najchętniej jest on wykorzystywany w pielęgnacji twarzy, ale można go stosować również do innych celów. Świetnie nada się do pielęgnacji całego ciała jako łagodzący balsam po goleniu lub po opalaniu. Aloes Holika Cocolita świetnie sprawdza się również w pielęgnacji włosów. Wymieszany z olejkiem lub maską zapewni im dodatkową porcję nawilżenia.

You Might Also Like