Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Estee Lauder Double Wear

Na rynku kosmetycznym znajdziemy wiele doskonałej jakości produktów, które sygnowane są znakami znanych marek,  które na przestrzeni lat przeszły na stałe do kanonu tak zwane kultowych kosmetyków. Jeden z tego typu produktów jest na pewno podkład Estee Lauder Double Wear.

Niezastąpiony na rynku podkład Estee Lauder Double Wear

Chyba każda z pań, która codziennie wykonuje makijaż i zna się na kosmetykach słyszała o kultowym już podkładzie Estee Lauder Double Wear. To produkt, który od lat ma niezachwianą na pozycję na rynku. Pokochały go indywidualne użytkowniczki, jak również profesjonaliści, którzy na co dzień malują swoje klientki. Przez wiele osób Estee Lauder Double Wear uznawany jest za produkt do zadań specjalnych, wiele też osób uważa, że wciąż na rynku nie ma jego godnego zastępcy. To oczywiście cieszy fanki marki oraz wszystkie osoby, które choć raz spróbowały na sobie podkładu Estee Lauder Double Wear.

Kultowy podkład Estee Lauder

Marka Estee Lauder od lat promuje swój podkład Double Wear i nic nie wskazuje na to, że miałoby się to zmienić. Wciąż Estee Lauder Double Wear uznawany jest za sztampowy, kultowy już produkt tej firmy. Co jakiś czas marka wypuszcza pewne unowocześnienia standardowego produktu Double Wear, dzięki czemu dziś na rynku znajdziemy jego równie dobre odmiany. Jedną z odmian podkładu Estee Lauder Double Wear jest produkt stay-in-place Makeup z SPF 10, który jest równie trwały jak Double Wear, z tym. że zawiera jeszcze SPF 10. Miłośniczki marki kochają każdą odmianę tego znakomitego podkładu.

You Might Also Like