Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Hit od Golden Rose, czyli matowa pomadka w kredce

Golden Rose crayon, czyli matowa pomadka w kredce to jeden z najbardziej popularnych kosmetyków do makijażu w swojej kategorii. Grono jej fanek stale się powiększa. Jest polecana na wielu blogach i kanałach YouTube. Czym Golden Rose crayon zasłużyła sobie na tak ogromną popularność?

Wysoka trwałość

To, co charakteryzuje Golden Rose crayon to wysoka trwałość. Nie jest ona oczywiście tak dobra jak w przypadku płynnych pomadek zastygających,  ale spokojnie przetrwa nietłusty posiłek. Nie ma również problemu z poprawkami w ciągu dnia. Pomadka znika z ust równomiernie, nie ma więc potrzeby stałej kontroli jej wyglądu.

 

Matowe wykończenie bez przesuszenia ust

Fenomen pomadki Golden Rose crayon polega na tym, iż zapewnia ona matowe wykończenie jednocześnie nawilżając usta. Dzięki zawartym w niej składnikom odżywczym i witaminie E, skóra warg nie ulega przesuszeniu i jest chroniona przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, np. niskiej temperatury.

 

Łatwość aplikacji

Forma kredki to duże ułatwienie aplikacji, zwłaszcza dla tych dopiero rozpoczynających przygodę z makijażem. Dzięki niej możemy być bardziej precyzyjni, a konturówka nie będzie już potrzebna. Dodatkowo formuła Golden Rose crayon jest bardzo miękka i kremowa, dlatego rozprowadza się ją na ustach gładko i przyjemnie.

 

Ogromny wybór

Golden Rose crayon występuje w aż 28 wariantach kolorystycznych, od delikatnych odcieni nude po intensywne czerwienie i róże. Każdy będzie w stanie odnaleźć coś dla siebie.

 

Przystępna cena

Koszt pomadki wynosi około 12 złotych. Za przystępną cenę otrzymujemy produkt wysokiej jakości. Kosmetyk jest dostępny w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych lub na stronie producenta.

You Might Also Like