Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Jak zadbać o ciało wiosną?

Wiosna to czas, kiedy mnóstwo osób chce zająć się trochę bardziej swoim wyglądem. Zaczyna się zatem regularne stosowanie maseczek do twarzy i peelingów do ciała. Jeżeli o takich zabiegach pielęgnacyjnych nie będzie się zapominało, po kilku tygodniach stan skóry może się rzeczywiście poprawić.Trzeba tylko znaleźć odpowiednie kosmetyki, które są przyjemne w aplikacji oraz skuteczne w działaniu.

Jak zadbać o ciało wiosną?

Pielęgnacyjne zabiegi warto rozpocząć od dobrego peelingu do ciała, po którym na skórę nałoży się grubszą warstwę odżywczego balsamu. Świetnie sprawdzą się tutaj kosmetyki Farmona, dzięki którym można wykonać takie zabiegi pielęgnacyjne kompleksowo. Dla osób, które mogą poświęcić troszkę więcej czasu na pielęgnację, z pewnością warto też polecić masaż ciała na sucho przy pomocy specjalnej szczotki. Wykonywany regularnie rano i wieczorem, pomaga pozbyć się niechcianego cellulitu. Na tak przygotowane ciało można nałożyć odrobinę kosmetyków brązujących, dzięki którym skóra nabierze ładnego odcienia, i będzie wyglądała jak delikatnie muśnięta przez słońce.

Pedicure i manicure

Kiedy ciało jest gładkie i dobrze nawilżone, można pomyśleć o kolejnym kroku jakim jest wykonanie wiosennego pedicure i manicure. O tej porze roku sklepowe półki pełne są pięknych odcieni lakierów do paznokci, w iście soczystych i wiosennych barwach. Zadbane dłonie i stopy to taka „kropka nad i „wszystkich pielęgnacyjnych zabiegów, dzięki którym kobieta może poczuć się piękna i atrakcyjna.

 

Tagged:

You Might Also Like