Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Jaką odżywkę do włosów wybrać?

Duża część odżywek do włosów znajdujących się na rynku ma uniwersalne działanie. Wygładzanie, zmiękczanie włosów, ułatwianie rozczesywania, nadawanie połysku i pięknego zapachu to jednak zwykle za mało – większość kobiet ma rozmaite problemy z włosami. Dobrze dobrana odżywka może bardzo pomóc.

Dobrana do potrzeb

Przede wszystkim należy zastanowić się, czego oczekuje się od odżywki. Jedne kobiety pragną wzmocnienia koloru czy podkreślenia farbowanych włosów, inne chcą uniknąć puszenia i maksymalnie wygładzić pasma, a jeszcze inne szukają odżywki do włosów kręconych, która zapewni ich lokom sprężystość i połysk. Przez wielką część kobiet pożądane są też odżywki regenerujące do włosów, gdyż mnóstwo pań ma zniszczone, wysuszona pasma, wymagające intensywnej pielęgnacji i odżywienia.

By nie być rozczarowaną…

Wystarczy poczytać opinie o odżywkach na wielu portalach, by przekonać się, że panie są z nich często niezadowolone. Powodem tego nieraz bywa brak umiaru w nakładaniu kosmetyków, a ich naprawdę nie trzeba stosować w dużych ilościach. Nakładając większą porcję, można tylko przetłuścić włosy i sprawić, że stracą objętość. Wiele pań także uskarża się na zbyt słabe odżywki. Trzeba jednak pamiętać, że odżywka nie jest maską. Pozostaje ona na włosach zbyt krótko, by mogła zdziałać wiele, toteż jeśli chce się intensywnej pielęgnacji, trzeba zaopatrzyć się w dużo silniejszą maskę i nakładać ją na przykład na pół godziny.

 

Odżywki do włosów kręconych od cocolita.pl

You Might Also Like