Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyczne prezenty na każdą okazję

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to piękny i wyczekiwany, ale też stresujący czas. Przed nami sporo przygotowań i wydatków, również tych związanych z prezentami dla najbliższych. Wiele osób mimo wcześniejszych postanowień popełnia ten sam błąd i zostawia to na ostatnią chwilę, co tylko potęguje stres i zdenerwowanie. Jeśli jesteś w takiej sytuacji lub po prostu nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby czy przyjaciela, zawsze dobrym i trafionym prezentem będą kosmetyki.

Dla każdego coś miłego

Nie ważne czy znasz gusta osoby, którą chcesz obdarować czy nie wiesz dokładnie jakie są jej upodobania. W kwestii kosmetyków zawsze znajdziesz coś, co będzie miłym i udanym prezentem.

Jeśli chcesz obdarować zbuntowanego nastolatka lub młodą dziewczynę, dobrym wyborem będą niezbyt mocne perfumy, kosmetyki do stylizacji włosów czy delikatny błyszczyk. Osoby starsze docenią dobrej jakości krem czy balsam do ciała lub płyn/sól do odprężającej kąpieli. Fance makijażu z pewnością spodoba się paleta do makijażu znanej marki np. bourjois paris. Panów można obdarować perfumami czy coraz bardziej popularnymi kosmetykami do pielęgnacji zarostu.

 

Udany prezent na ostatnią chwilę

Jeśli z jakiegoś powodu nie przygotowałeś prezentów dla najbliższych z wyprzedzeniem, nie jesteś skazany na porażkę. Z okazji zbliżających się świąt, firmy kosmetyczne wychodzą naprzeciw naszym potrzebom i w swojej ofercie umieszczają gotowe zestawy kosmetyków.

Zwykle zawierają one kilka produktów np. płyn do kąpieli i balsam, zestaw kremów na dzień i na noc czy kosmetyki kolorowe jak cienie, szminki i róże. Zestawy takie pakowane są w ozdobne pudełka ze świątecznym motywem, często zawierają dodatkowe gadżety jak np. kosmetyczka. Prezent taki jest więc odpowiednio skomponowany i zapakowany. Zestawy prezentowe znajdziemy w ofercie niemal każdej firmy kosmetycznej, zarówno tej specjalizującej się w kosmetykach pielęgnacyjnych jak Nivea czy Dove, jak i u producentów tzw. kolorówki np. bourjois paris czy Rimmel.

You Might Also Like