Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kremy firmy Sylveco, czyli naturalna pielęgnacja dla każdego

Coraz większa liczba świadomych konsumentów skłania producentów kosmetyków do komponowania składów w pełni naturalnych, ekologicznych i hipoalergicznych. Wszystkie te cechy spełniają kremy Sylveco, polskiego producenta kosmetyków naturalnych. W ofercie firmy znajdziemy wiele propozycji dostosowanych do różnych rodzajów cery, zapewniających dogłębne nawilżenie skóry.

Lekkie kremy Sylveco Cocolita

Kultowymi produktami firmy Sylveco są kremy z serii lekkiej: brzozowy, nagietkowy i rokitnikowy. Ich specjalnie opracowana formuła zapewnia szybkie wchłanianie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w porannej pielęgnacji, nałożone pod makijaż. Dzięki lekkiej konsystencji ryzyko zatkania porów jest maksymalnie zminimalizowane. Kremy serii lekkiej nadają się nie tylko na dzień, ale też na noc, zwłaszcza dla cer trądzikowych i łatwo zanieczyszczających się. Producent sugeruje również ich zastosowanie na okolicę oczu.

 

Kremy brzozowe z betuliną

Kolejną propozycją Sylveco są kremy z betuliną. Są to odpowiedniki serii lekkiej, które zapewniają zdecydowanie większe natłuszczenie. Zastosowana w ich składzie betulina ma za zadanie łagodzić podrażnienia i pobudzać regenerację skóry uszkodzonej, zmienionej zapalnie, czy atopowej. Są to kremy o cięższej konsystencji, idealne na noc. Na dzień sprawdzą się u osób z bardzo suchą lub podrażnioną skórą.

 

Marki Sylveco: Biolaven, Vianek, Aloesove, Rosadia, Duetus

Jeżeli kremy mocno nawilżające nie odpowiadają naszym skórnym potrzebom, Sylveco proponuje kosmetyki swoich marek. W ofercie Vianka znajdziemy kremy dostosowane do różnych problemów skórnych, Duetus to seria dedykowana również mężczyznom, a pozostałe marki opierają się na zawartości konkretnego składnika, np. seria Rosadia to kosmetyki oparte na olejku różanym. Spośród tak bogatej oferty każdy znajdzie remedium na problemy swojej cery.

You Might Also Like