Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Makijaż ust na zimę

Zimą skóra ust narażona jest na szybkie wysychanie. Mroźna aura nie sprzyja zarówno cerze, jak i makijażowi. Suche skórki sprawiają, że pomalowane usta wyglądają nieestetycznie. Jak więc sprawić, żeby dobrze się prezentowały nawet podczas ostrych mrozów? Oto trzy wskazówki, które mogą pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.

Trzy sposoby na piękne usta zimą.

– Peeling. Od tego powinna zaczynać się pielęgnacja ust. Jest to jedyny sposób, by usunąć już powstałe suche skórki. Peeling można zakupić gotowy w drogerii, lub stworzyć go samemu.

– Nawilżenie. Nie należy o nim zapominać, zwłaszcza po wykonaniu peelingu, który może podrażnić delikatną skórę warg. Dzięki temu negatywne efekty które mogą się pojawić zostaną złagodzone. Zapobiegnie to także dalszemu wysychaniu ust/ Skóra będzie gładka i odżywiona, a makijaż utrzyma się dłużej.

– Pomadka matowa. Ten punkt może zdziwić wiele osób. Część pomadek faktycznie może potęgować wysuszanie ust. Nie trzeba się tego obawiać, jeżeli stosuje się właściwą pielęgnację i wybiera pomadki o kremowej konsystencji, jak na przykład nyx soft matte lip cream. Pomadki w płynie charakteryzują się trwałością, dzięki temu makijaż nie zetrze się od szalika czy ciepłego latte.

Piękno, które trwa.

Zadbane, nawilżone usta to podstawa pięknego makijażu. Dzięki prostym, stosowanym systematycznie zabiegom szminka pozostanie na nich przez długi czas i będzie estetycznie wyglądać przez cały dzień.

Cocolita.pl

You Might Also Like