Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Max factor facefinity kolory

Max Factor to światowa grupa kosmetyczna Coty, Inc. Została założona w 1909 roku pod nazwą Max Factor przez Maximiliana Factorowicza, znanego eksperta kosmetycznego z Polski. Podkład Max Factor Facefinity kolory 3 w 1 SPF20 (30 ml) działa jako korektor i podkład w połączeniu, promując jasną, nieskazitelną cerę. Facefinity wykorzystuje technologię Flexi-Hold firmy Max Factor, aby stworzyć trwały film ochronny do makijażu. Co więcej, technologia Flexi-hold sprawia, że podkład dosłownie „porusza się” wraz ze skórą, zapewniając najwyższy komfort dzięki ultralekkiemu wykończeniu.

Główne cechy

Podkład Max Factor Facefinity kolor chroni i nawilża skórę oraz zapewnia jej gładkie pokrycie, który pozwala kontrolować blask skóry. Zawiera formułę Prima Wear, która jest odporna na blaknięcie przez cały dzień, bez olejków i substancji zapachowych, a także został wzbogacony w SPF 15, aby chronić skórę przed słońcem. Podkład jest wyposażony w mikro-korektory, które chronią przed codziennymi czynnikami, takimi jak pot i sebum, korygując i utrzymując wygląd, jednocześnie zapobiegając połyskowi. Dodatkowo seria Max Factor Facefinity występuje w wielu kolorach.

Zastosowanie

Dopasuj podkład do odcienia skóry, aby znaleźć odpowiedni dla ciebie model. Zawsze nakładaj podkład w korzystnym świetle naturalnym, aby zapewnić równomierne pokrycie. Nałóż niewielką ilość na tył dłoni, a następnie pomaluj obie strony pędzlem do podkładu. Nanieś małe ilości na środek twarzy i w razie potrzeby rozprowadź na zewnątrz. Produkt należy zmyć maksymalnie po dwudziestu czterech godzinach zastosowania.

You Might Also Like