Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Najlepsze farby do włosów Loreal – które warto sprawdzić?

Farby do włosów Loreal cieszą się powszechnym uznaniem, niezależnie od wieku, płci, czy stopnia zainteresowania światem mody danej osoby. Jednak nawet doskonała firma Loreal farby produkuje w lepszej i gorszej jakości. Dlatego, przeglądając oferty farb Loreal w drogeriach, warto wiedzieć jakie są najlepsze farby do włosów marki Loreal.

L’Oréal Paris Prodigy Farba do włosów 1.0 Obsydian – głęboka czerń

Klasyczne, kruczoczarne włosy ciągle są jednym z najbardziej uwodzących, pięknych kolorów. Farba do włosów Loreal Prodigy doskonale tego dowodzi. Włosy zabarwione tym produktem nie tylko dają wrażenie naturalnej czerni, ale także, dzięki ingerencji składników odżywczych zawartych w farbie, stają się miękkie i nawilżone. Mikropigmenty farby bardzo łatwo przenikają do wnętrza włosów, co zapewnia długotrwały i piękny efekt farbowania.

L’Oreal Professionnel Inoa ODS2

Kolejnym świetnym produktem firmy Loreal jest farba Professionel Inoa ODS2. Nie tylko idealnie zabarwi ona włosy użytkownika na pożądany kolor, ale też zadba o ich zdrowie. Zwykle farbowanie ma negatywny wpływ na stan włosów, jednak stosując farbę Loreal Inoa ODS2 można liczyć na co najmniej sześciotygodniowe nawilżenie, miękkość i blask zabarwionej fryzury. Jest on także pozbawiony zapachu i niebezpiecznych substancji, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać. Farba L’Oreal Professionnel Inoa ODS2 to doskonały wybór, niezależnie od typu i stanu włosów.

Loreal Luo Color

Nie można też zapomnieć o farbie do włosów Loreal Luo Color. Produkt ten zachowuje wszystkie rozjaśnienia i zaciemnienia jakimi cechują się naturalne włosy, dzięki czemu po zabarwieniu wyglądają one aż do złudzenia naturalnie. Warto wspomnieć o tym, że włosy zabarwione farbą Luo Color odbijają światło, co zapewnia im blask i piękno. Co więcej, zawarty w farbie olejek winogronowy zapewnia zdrowe i wygładzone włosy, nawet jeśli przed zabarwieniem ich stan był znacznie gorszy. Farba Loreal Luo Color jest popularna szczególnie wśród dojrzałych osób, ponieważ doskonale sprawdza się w maskowaniu siwych włosów na głowie.

You Might Also Like