Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Paletka ceni marki Wibo

Na co dzień większość pań nie stosuje mocnego makijażu – większości wystarcza podkreślenie oczu, przyczernienie rzęs, zaznaczenie linii brwi oraz odrobina pudru i szminki. Bardziej widoczny makijaż przeznaczają na eleganckie wyjścia lub szczególne uroczystości; w takim momencie każda pani albo udaje się do salonu kosmetycznego na profesjonalny makijaż, albo samodzielnie zaopatruje się w odpowiednie kosmetyki i nakłada makijaż w zaciszu domowym.

Kosmetyki do makijażu twarzy

Do kosmetyków upiększających z pewnością można zaliczyć:

– maskarę do rzęs,

– pomadę lub cienie do brwi,

– podkład,

– bazę pod makijaż,

– cienie do powiek,

– puder,

– róż,

– bronzer,

oraz utrwalacz w postaci mgiełki wodnej.

Cienie do powiek – paletka Wibo

Większość z tych kosmetyków nie bywa w codziennym użyciu, ale warto używać cieni do powiek, w kolorach pasujących do urody i kolorytu skóry. Do takich kosmetyków należy paletka Wibo, w której znajdziemy kilkanaście różnokolorowych cieni matowych i błyszczących, bardzo napigmentowanych. Paletki Wibo dedykowane są dla każdej urody, ponieważ produkowane są w różnych odcieniach – od pastelowych po intensywne i ciemne wieczorowe. Każda z paletek zawiera kilkanaście odcieni w różnych barwach, niektóre są matowe inne z foliowym połyskiem. 

W niektórych paletkach kolory mają „chłodny” odcień w innych „ciepły” – dlatego, przed zakupem cieni do powiek należy zastanowić się jakie barwy pasują do danego typu urody. Dzięki bogatej ofercie drogerii i sklepów internetowych, bez trudu można znaleźć dla siebie najbardziej odpowiedni kosmetyk.
Paletka Wibo dostępna do zakupu tutaj.

You Might Also Like