Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Podkład rzadki czy gęsty?

Wybierając spośród różnych podkładów dostępnych w sklepach, można natknąć się na podkłady zarówno bardzo rzadkie, jak i bardzo gęste. Jak nietrudno się domyślić, mają one swoje wady i zalety, przez co czasem nie wiadomo, co warto wybrać.

Gęsty podkład trudny w rozprowadzaniu

Gęsty podkład zwykle może zapewnić mocne krycie, ale jego tępa konsystencja powoduje trudności w rozprowadzaniu. Mając taki kosmetyk, trzeba bardzo uważać, by nałożyć go równo, gdyż można łatwo doprowadzić do nieestetycznych plam i niedociągnięć. Ponieważ jednak suche, gęste podkłady sprawiają szczególne problemy w czasie aplikacji, niezbędne może okazać się stosowanie bazy pod makijaż. Lepiej nie stosować za to triku polegającego na mieszaniu podkładu z kremem do twarzy, gdyż nie jest to dobre dla skóry. Składniki kosmetyków do makijażu nie powinny wnikać w głąb skóry. Kiedy ma się takie problemy, lepiej będzie wybrać rzadszy podkład, na przykład płynny Revlon Colorstay 180, cieszący się dużą popularnością.

https://www.cocolita.pl/podklady/revlon-colorstay-podklad-cera-tlusta-i-mieszana-180-sand-beige-z-pompka

Rzadki kosmetyk oznacza problemy?

Podkłady o płynnej konsystencji często sprzyjają powstawaniu zabrudzeń w otoczeniu podczas ich nakładania, a także mogą być kłopotliwe. Wiele kobiet narzekało na sposób aplikacji Colorstay, który trzeba było potrząsać, a następnie odwracać buteleczkę do góry dnem, zatykając ją palcem. Obecnie znaleźć można Revlon Colorstay z pompką, co całkowicie likwiduje wszelkie problemy.

You Might Also Like