Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Puder ryżowy- przenaczenie

Puder ryżowy to kosmetyk, który swoje początki ma w Japonii. Właśnie w Japonii był chętnie stosowany od wieków przez gejsze. Aktualnie puder ryżowy stosowany jest przez kobiety na całym świecie. Szybko zyskał ogromna popularność, a to wszystko przez swoje dobroczynne właściwości i doskonałe efekty.

Puder ryżowy odpowiedni do różnych typów cery

Puder ryżowy może być z powodzeniem stosowany przez posiadaczki skóry mieszanej, tłustej, a nawet trądzikowej. Kiedy stosuje się go jako produkt wykańczający makijaż, doskonale matuje skórę i sprawia, że nie błyszczy się przez kilka godzin. U niektórych efekt matowienia utrzymuje się nawet przez 8 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że jest to produkt naturalny. Puder ryżowy sprawia, że skóra wygląda świeżo i promiennie. Ze względu na to, że puder ryżowy jest bardzo lekki, nie pozostawia efektu maski.

Specyficzny kolor pudru ryżowego

Pomimo iż w opakowaniu puder ryżowy ma biały kolor, to na skórze staje się on transparentny, co więcej dostosowuje się do barwy innych nałożonych kosmetyków. Puder ryżowy nie ciemnieje w ciągu dnia, co jest jego ogromną zaletą, nie spływa też i nie schodzi w postaci brzydkich plam.

Puder ryżowy wykazuje silne właściwości absorpcji sebum, przez co działa łagodząco na skórę. Sprawdza się tez w przypadku cer trądzikowych. Jest bardzo łagodnym kosmetykiem, dlatego z powodzeniem mogą go stosować nawet alergicy.

Idealny rozświetlacz

Puder ryżowy pięknie współgra ze światłem, dzięki czemu spektakularnie je odbija, jednocześnie sprawiając, że skóra jest pięknie rozświetlona, promienna. Warto wykorzystać puder ryżowy od cocolita.pl, jeżeli planujemy robić sobie zdjęcia.

You Might Also Like