Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Skuteczny i łatwy w użyciu płyn micelarny firmy Garnier

Garnier to marka z tradycją. Wśród wielu kosmetyków tego producenta niezwykłą skutecznością odznaczają się płyny micelarne. Są to od lat sprawdzone kosmetyki służące do oczyszczania twarzy. Ich  innowacyjność polega na tym, że łączą w sobie działanie żelu, mleczka, toniku oraz płynu do demakijażu oczu.

Garnier płyn micelarny – idealny kosmetyk do demakijażu 

Spośród wielu kosmetyków do demakijażu zapełniających wiele półek sklepowych dużą popularnością wśród pań dbających o piękny wygląd skóry na twarzy cieszy się płyn micelarny produkowany przez firmę Garnier

Ten w pełni sprawdzony na rynku kosmetyk pozwala w prosty i szybki sposób usunąć makijaż oraz oczyścić oraz ukoić skórę twarzy za pomocą jednego gestu. 

Jest on bardzo wygodny w aplikowaniu bowiem nie wymaga spłukiwania.Jego niezwykła skuteczność sprawia, że jest pożądany przez wiele kobiet w różnym wieku. 

Płyn ten jest oferowany w sprzedaży w wygodnej, dość sporej butelce, dzięki czemu wystarcza na długi okres czasu. Wystarczy niewielka ilość tego kosmetyku, aby oczyścić skórę ze wszystkich pozostałości po makijażu. 

Skład i działanie płynu micelarnego Garnier 

W składzie tego niezwykle skutecznego płynu znajdują się tak zwane micele, czyli mikroskopijne cząsteczki o kulistym kształcie. Ich specyficzna budowa powoduje, że działają jak magnes. Świetnie przyciągają się do skóry i pochłaniają nadmiar sebum, czyli cząsteczek makijażu oraz rozmaitych zanieczyszczeń znajdujących się często na skórze naszej twarzy.

Płyn micelarny firmy Garnier nie tylko  zmywa makijaż, lecz także odświeża i nawilża cerę oraz neutralizuje poziom PH skóry, przywracając jej kwaśny odczyn. 

Ponadto wpływa na zwężenie porów oraz zapobiega powstawaniu wyprysków krwionośnych. Regularne stosowanie płynu micelarnego firmy Garnier sprawia, że skóra się  miękka, gładka oraz miła w dotyku.

You Might Also Like