Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Świadoma pielęgnacja włosów – kosmetyki Anwen

W jaki sposób powinniśmy świadomie dbać o włosy? Odpowiedź jest prosta – dobierać takie produkty do ich pielęgnacji, które odpowiadają ich potrzebom. Zanim jednak sięgniemy po dany kosmetyk, warto określić ich strukturę i porowatość. Właśnie to warunkuje dobór odpowiednich produktów.

Jak określić rodzaj włosów?

Przede wszystkim należy pamiętać, że nasze włosy pokrywają drobne łuski – są najbardziej zewnętrzną warstwą włosa, która spełnia funkcje ochronne. Porowatość naszych włosów to po prostu stopień odchylenia łusek. W związku tym możemy wyróżnić trzy rodzaje włosów: niskoporowate, średnioporowate oraz wysokoporowate.

Kosmetyki Anwen

Anwen to polska marka z kosmetykami do włosów. Jej głównym celem, ideą jest szerzenie świadomego doboru produktów do pielęgnacji włosów. Stosunkowo rzadko zdarza się jeszcze, że marki oferują swoim klientom różne kosmetyki w zależności od stopnia porowatości włosów. W asortymencie firmy znaleźć można: maski, olejki, mgiełki, szampony oraz odżywki do włosów.  Klienci odczuli wyraźną potrzebę używania takich produktów, które dokładnie odpowiadają im potrzebom, w związku z tym marka Anwen zyskuje coraz większą popularność i coraz większe grono fanów.

You Might Also Like