Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Vichy – niezawodna marka z tradycją

Producent Vichy należy do jednej z najbardziej znanych marek tworzących wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji. Firma ta w swej bogatej ofercie posiada linie przeznaczone dla wszystkich typów skóry, nawet najbardziej problematycznych oraz wrażliwych.

Kosmetyki Vichy – naukowe podejście do kobiecego piękna

Marka ta została założona w 1931 roku przez dermatologa Prospera Hallera – wizjonera, który pragnął stworzyć sprawdzone receptury, które będą odpowiadać na wszystkie problemy skórne. W tym celu rozpoczął on serię badań laboratoryjnych, które nieprzerwanie trwają do dziś, co pozwala na ciągłe ulepszanie tych kosmetyków. 

Wyróżnikiem tej niezawodnej marki jest używanie podczas produkcji wody termalnej, od której nazwę przejęła ta marka.

Kremy Vichy – idealne kosmetyki dla pań

W laboratoriach Vichy specjaliści nieustannie pracują nad wyborem takich składników naturalnych, które to nie są problematyczne dla skóry a jednocześnie znakomicie ją pielęgnują. 

Ta w pełni doświadczona marka posiada kilka opatentowanych przez siebie systemów, wśród których można wymienić  Mexoryl® będący kombinacją filtrów przeciwsłonecznych. 

W szerokiej ofercie znajdują się wysokiej jakości kremy, które to są przeznaczone do poszczególnych rodzajów cery. Kosmetyki te sprawiają, że skóra jest jedwabista, odpowiednio nawilżona oraz pozbawiona wszelkich niedoskonałości. 

Podkład Vichy a promienna cera 

Podkład oferowany przez Vichy w połączeniu z odpowiednim kremem Vichy tworzą znakomity duet, dzięki któremu cera jest gładka oraz uzyskuje jednolity koloryt. 

W bogatej ofercie marka ta posiada linię Teint Ideal, w skład której wchodzą niezawodne podkłady mineralne, sprasowane oraz w kryjące i rozświetlające w płynie.

Ponadto marka ta oferuje  niezawodny podkład Dermablend, który to doskonale przywraca jednolity koloryt skóry oraz tuszuje wszelkie niedoskonałości, nawet w przypadku posiadania problematycznej cery.  Podkłady te umożliwiają w pełni swobodny przepływ powietrza, nie zatykają porów oraz powodują powstawania stanów zapalnych. 

Preparaty Vichy to w pełni sprawdzone kosmetyki, po które warto sięgnąć chcąc cieszyć się piękną i zadbaną skórą.

Kosmetyki Vichy dostępne w ofercie sprzedażowej w tym miejscu.

You Might Also Like