Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

W jaki sposób powinno się stosować odżywkę do rzęs?

Panie, które będą stosowały odżywkę do rzęs dopiero po raz pierwszy w życiu powinny wcześniej dowiedzieć się w jaki sposób powinien być aplikowany tego typu produkt. Warto mieć świadomość, że bardzo istotne znaczenie ma nie tylko i wyłącznie sposób nakładania, ale również pora dnia czy częstotliwość. Koniecznie należy zdawać sobie sprawę, że właściwie zastosowana odżywka do rzęs eveline zagwarantuje najlepsze możliwe efekty. 

Jak powinna być stosowana eveline odżywka do rzęs?

Przedstawicielki płci pięknej, które podejmą decyzję o kilkumiesięcznej kuracji profesjonalną odżywką do rzęs koniecznie powinny wcześniej bardzo dokładnie zapoznać się z treścią ulotki, która została dołączona do opakowania. Znajdują się tam bowiem praktycznie wszystkie konieczne informacje dotyczące stosowania omawianej odżywki do rzęs. 

Konieczne jest najpierw wykonanie bardzo dokładnego demakijażu. Trzeba nie tylko odtłuścić skórę, ale również ją oczyścić i osuszyć. Następnie można wyciągnąć z opakowania pędzelek, który będzie nasączony odżywką. Wystarczy dokładnie przeciągnąć go wzdłuż linii górnych rzęs na zewnątrz. Czynność powinna zostać powtórzona tym razem na dolnych rzęsach. Kolejnym etapem jest odczekania aż odżywka się wchłonie. 

Warto stosować odżywkę do rzęs na dzień czy na nos?

Zdecydowaną większość produktów stymulujących wzrost trzeba stosować przed snem. Składniki wzmacniające i odżywcze muszą bowiem mieć czas zadziałać. Warto wiedzieć, że podczas snu będzie zachodziła największa liczba procesów regeneracji. Rzęsy w ten sposób staną się nie tylko dłuższe, ale również grubsze.

You Might Also Like