Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Wegańskie kosmetyki pochodzenia naturalnego

Tak dużo mówi się o tym, aby zrezygnować ze sztucznej chemii, konserwantów, które dostępne są w tak wielu produktach. W tym także w kosmetykach. Powstaje coraz więcej takich marek, jak np.Phlov Anna Lewandowska, które to w swojej ofercie mają wegańskie produkty pochodzenia naturalnego. Dlaczego warto zdecydować się na naturalne kosmetyki?

Bezpieczne składniki

Jedną z najważniejszych zalet tego typu kosmetyków jest to, że bazują one na naturalnych (jak sam nazwa wskazuje) składnikach, które są bezpieczne dla skóry człowieka. Tak, jak np. marka Anna Lewandowska kosmetyki. Natura nie powoduje takich skutków ubocznych, jak chociażby zatykanie się porów, czy też uszkadzanie bariery hydrolipidowej, która posiada każdy człowiek.

Artykuły drogeryjne, które bazują na bezpiecznych, naturalnych składnikach są w szczególności dedykowane dla osób, które mają problemy z reakcjami alergicznymi skóry. Bezpieczeństwo ponad wszystko i dla własnego dobra!

Prosto i bez problemu

Czytając etykiety niektórych produktów drogeryjnych, człowiek ma ochotę sięgnąć po encyklopedię, ponieważ zaprezentowane nazwy nic mu nie mówią. Co to oznacza? Im więcej takich niezrozumiałych nazw znajduje się na etykiecie, tym gorzej dla człowieka. 

Kosmetyki Anna Lewandowska i też inne, naturalno-wegańskie marki takich etykiet nie mają. Wręcz przeciwnie – nazwy składników nie tylko są proste, ale są też doskonale zrozumiałe. Przynajmniej w 99%. Prosty skład sprawia, że społeczeństwo jest bardziej świadome, jeżeli chodzi o stosowane kosmetyki, ale także i codzienną pielęgnację, która jest tak ważna dla skóry każdego człowieka.

You Might Also Like