Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Wypoczęty wygląd twarzy – jak go sobie zapewnić?

Zmęczona twarz wygląda skrajnie nieatrakcyjnie. Podkrążone oczy, ziemista, szara, pozbawiona blasku cera sprawia, że wygląda się nieładnie, starzej i smutno. Czasem jednak nie da się tego uniknąć, na przykład w wyniku przepracowania czy zarywania nocy. Na szczęście jednak dobry makijaż może sprawić cuda.

Pozbyć się cieni

Cienie pod oczami sprawiają, że człowiek wygląda jak chory, a także czynią przygnębiające wrażenie. By się ich pozbyć, można musnąć je jasnym, perłowym cieniem, a następnie nałożyć makijaż. Jeszcze lepiej będzie zastosować wokół oczu rozświetlający korektor Rimmel Wake Me Up, który od razu sprawia, że okolice oczu stają się jasne, a spojrzenie nabiera promienności. Potem wystarczy wytuszować rzęsy, by ta partia twarzy wyglądała w pełni atrakcyjnie i nie trzeba już nawet nakładać jasnego cienia.

Co z resztą twarzy?

Ziemistą cerę również świetnie ukryje Wake Me Up Rimmel, ale podkład. Ma on działanie rozświetlające dzięki specjalnym perełkom, które sprawiają, że skóra po nałożeniu tego kosmetyku wygląda jak po wspaniałym urlopie! Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż rozświetlacz, gdyż tego rodzaju kosmetyk nakłada się tylko w określonych partiach twarzy, przy czym trzeba umieć go stosować. Co istotne, podkład ten zawiera także składniki nawilżające i dbające o skórę, a także filtr UV, który zapobiega fotostarzeniu w przypadku skóry wystawionej na działanie promieni słońca.

You Might Also Like