Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki

Zgrany duet

maybelline_affinitone

Większość marek kosmetycznych, produkujących kolorówkę i posiadających w swojej ofercie podkłady, posiada również korektory oraz często pudry dopasowane do serii. Jedną z marek, która wypuściła bardzo dobry zestaw kosmetyków jest Maybelline Affinitone z Cocolita.pl. W serii znajdują się podkłady w ośmiu odcieniach, korektory w płynie w trzech odcieniach, korektor w sztyfcie, a także pudry prasowane w 5 odcieniach. Seria jest niezwykle popularna i wiele kobiet po nie sięga. Szczególnie dobrze sprawdza się korektor pod oczy.

Korektor

Produkt posiada średnie krycie, które można swobodnie stopniować. Nie poradzi sobie jednak z większymi niedoskonałościami skórnymi, czy z zaczerwieniami widocznymi na skórze. Korektor ma lekką konsystencję i delikatnie rozświetla okolicę oka. Produkt stapia się ze skórą, nie wchodzi w załamania, jednak nie zaleca się go nakładać na powiekę, ponieważ zostawia smugi. Produkt cały dzień utrzymuje się na skórze.

Puder

Puder pozostawia na skórze delikatne pudrowe wykończenie. Jest aksamitny i satynowy w wykończeniu. Wygładza powierzchnię skóry i daje jej matowy wygląd. Dodatkowym plusem jest to, że jest w kompakcie, więc można zabrać go ze sobą w każde miejsce.

Tagged:

You Might Also Like