Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Wygodny manicure – czy to możliwe?

Czy możliwe jest uzyskanie manicure’u, który pozwoli cieszyć się zgrabnymi, smukłymi paznokciami w intensywnym kolorze przez długi czas? Jest na to wiele sposobów!

Dla zabieganych pań – paznokcie żelowe

Wygodnym rozwiązaniem są żele do paznokci. Przy ich użyciu, posiadając zestaw do przedłużania paznokci można osiągnąć wyjątkowo trwały efekt przedłużonej i wzmocnionej płytki. Taki zabieg najlepiej wykonać w gabinecie kosmetycznym. Manicure żelowy jest dziś bardzo popularny, dzięki czemu z łatwością można go wykonać w większości salonów, a jego cena również jest dosyć przystępna. Takie rozwiązanie jest szczególne polecane dla pań, które nie wyobrażają sobie swoich dłoni bez pomalowanych paznokci, ale borykają się z osłabieniem płytki, a także typowymi problemami związanymi z używaniem zwykłych lakierów do paznokci, czyli z odpryskiwaniem czy odklejaniem się lakieru pod wpływem wody czy czynników mechanicznych.

Jak założyć i zdjąć paznokcie żelowe?

Do wykonania zabiegu wystarczy zestaw do przedłużania paznokci żelem (bez trudu znajdziesz go w sklepie Cocolita). Zawiera on wszystkie niezbędne akcesoria i kosmetyki, które są konieczne przy tego rodzaju zabiegu. Zdjęcie żelu jest natomiast trudniejsze niż w przypadku zwykłego lakieru czy też popularnych hybryd, dlatego w tym wypadku również należy skorzystać z usług gabinetu kosmetycznego. Profesjonalne usunięcie żelu pozwoli uniknąć zniszczenia płytki paznokcia – jego zdejmowanie wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi, takich jak pilnik czy frezarka kosmetyczna, zatem warto oddać w tej sytuacji swoje paznokcie w ręce profesjonalistów.

You Might Also Like