Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Uncategorized

Modny manicure na lato 2018

Lato to doskonały czas na eksperymenty z własnym wizerunkiem. Czasami może to być na przykład modny manicure lub pedicure. Miłośniczki klasycznych kolorów lakierów na paznokciach, być może skuszą się w tym roku na bardziej odważne kolory. Lakiery Semilac, które są chyba najbardziej popularne w Polsce, mają szeroką gamę różnych odcieni.

Lakiery hybrydowe Semilac

Modny manicure na lato 2018 najlepiej jest wykonać dobrym jakościowo lakierem. Wtedy jest większa pewność, że lakier nie tylko idealnie się rozprowadzi, ale też długo utrzyma się na paznokciach, nie będzie odpryskiwać czy ścierać się. Z pewnością lakiery hybrydowe Semilac są godne polecenia. Jeżeli prawidłowo wykona się nimi manicure, może on przetrwać w nienaruszonym stanie nawet około 3 tygodni, a to naprawdę długo. Coraz więcej kobiet decyduje się na to, aby kupić swój zestaw do wykonywania takiego manicure w domu.

Najmodniejsze kolory na paznokciach

Jakie są najmodniejsze kolory lakierów w tym roku? Tak naprawdę lakiery Semilac mają ich tak wiele, że swoje idealne odcienie znajdą zarówno miłośniczki najnowszych trendów, jak i panie lubiące sięgać po klasykę. W tym roku zdecydowanie warto postawić na paznokcie w kolorze bieli, albo skusić się na tak modny odcień fioletu, który został wskazany kolorem roku przez Instytut Pantone.

You Might Also Like