Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Uncategorized

Różne rodzaje zdobień paznokci

Zdobienie paznokci stało się bardzo popularne już jakiś czas temu. Można by powiedzieć, że początkiem popularności zdobienia paznokci było wprowadzenie na rynek lakierów hybrydowych i zwiększającej się ilości salonów kosmetycznych, które oferują właśnie tę usługę.

Zadbane paznokcie to w końcu wizytówka każdej kobiety i zawsze należy odpowiednio o nie dbać, aby prezentowały się nienagannie.

Jakie sposoby zdobienia paznokci są najmodniejsze w tym sezonie?

Na pewno każda kobieta podążająca za modą, doskonale pamięta popularny pewnego czasu, motyw syrenki. Motyw syrenki uzyskać można było, używając specjalnego, bardzo drobnego pyłku, który był drobniejszy nawet od brokatu. Sprawiał on, że paznokcie lśniły się dowolnie wybranymi kolorami. Istnieje także pyłek holo, dzięki któremu paznokcie mienią się kolorami tęczy.

Bardzo popularnym sposobem zdobienia paznokci jest także tworzenie na nich własnych rysunków. Jest to jednak bardziej praca dla profesjonalnej manicurzystki, ponieważ wymaga ona nie tylko talentu, ale też wiele precyzji i wprawy. Profesjonalne manicurzystki są w stanie stworzyć na paznokciach dosłownie każdy wzorek, o który poprosi je nawet najbardziej wymagająca klientka. Wzorki można tworzyć także za pomocą gotowych naklejek, co oczywiście jest o wiele szybsze i znacznie łatwiejsze.

Tagged:

You Might Also Like