Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Dobór odpowiedniej pomadki do ust

Niektóre kobiety niczego nie nakładają na usta, drugie sięgają po pomadki ochronne, trzecie po błyszczyki, a jeszcze inne po kolorowe pomadki do ust. Wybór z całą pewnością jest duży, dlatego też można eksperymentować do woli. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że nie każdej kobiecie będzie pasował dany kolor szminki. Czerwone usta bez wątpienia wyglądają efektownie, ale nie zawsze będzie to strzał w dziesiątkę. 

Jak dobrać idealny kolor szminki Bourjois Rouge Edition Velvet? 

Jeśli chodzi o kolory szminek Bourjois Rouge Edition Velvet zobacz tutaj, panie mogą liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Dzięki temu każda z pewnością znajdzie szminki idealnie dopasowane do sowich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Duże znaczenie przy wyborze pomadki ma to, jakiego kształtu i wielkości są usta. W przypadku wąskich warg świetnie sprawdzają się szminki jasne i błyszczące. Z kolei w celu optycznego pomniejszenia ust, zaleca się sięgać po ciemne i matowe szminki. Kolejną kwestią jest rodzaj cery. W przypadku ciemnej karnacji i matowej cery sprawdzą się szminki w odcieniach ciemniejszych, czyli bordowe, brązowe i miedziane. Osoby z lekko zaróżowioną cerą śmiało mogą malować swoje usta pomadkami w kolorach pastelowych i amarantowych. 

Co z tą czerwoną szminką?

Czerwone usta są kojarzone ze zmysłowością i kobiecością. Należy jednak uważać z tym kolorem. Jeśli ktoś ma śnieżnobiałe zęby, to śmiało może sięgnąć po czerwoną pomadkę. Jeśli jednak odcień szkliwa pozostawia wiele do życzenia, lepiej jest sobie odpuścić klasyczną czerwień i sięgnąć po jaśniejsze odcienie – łososiowe i ceglaste.

You Might Also Like