Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Dla kogo jest mydło cedrowe Receptury Babuszki Agafii?

Oryginalne mydło cedrowe Receptury Babuszki Agafii to kompleksowy kosmetyk, który doskonale nadaje się nie tylko do mycia całego ciała, ale również do włosów. Z dobrodziejstwa mydła cedrowego mogą korzystać nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.

Co warto wiedzieć?

Mydło cedrowe Receptury Babuszki Agafii w swoim składzie zawiera naturalny środek myjący, a dokładniej mówiąc mydlnicę, która łagodnie myje i oczyszcza skórę. Mydło w swoim składzie dodatkowo zawiera żywicę sosnową, olej arniki, olej cedru syberyjskiego oraz bażynę bajkalską. Wymienione składniki odpowiadają na nawilżenie i wzmocnienie skóry. Mydło cedrowe ma galaretkową konsystencję, dlatego też potrzeba nieco czasu, aby odpowiednio się do niego przyzwyczaić. Przed pierwszym użyciem warto dokładnie zapoznać się ze składem. Na naturalny skład powinny zwrócić uwagę przede wszystkim te osoby, które często zmagają się z alergiami.

W jaki sposób prawidłowo myć włosy mydłem cedrowym?

Aby dokładnie umyć włosy mydłem cedrowym w pierwszej kolejności należy nabrać w dłonie stosunkowo niewielką ilość preparatu, a następnie spienić go rękami. Preparat najlepiej nałożyć na dość wilgotne włosy. Mydło delikatnymi ruchami należy wmasować w skórę głowy, dzięki czemu będzie można precyzyjnie umyć skalp. Ogromną rolę odgrywa także dokładne spłukanie włosów. Mydło warto przechowywać również w specjalnej mydelniczce, dzięki czemu starczy na dłużej.

Dlaczego warto?

Dużym atutem mydła cedrowego jest to, że bez problemu można wykorzystać je do wykonania naturalnego peelingu skóry głowy. W tym celu należy wykorzystać zwykły cukier. Dzięki mydełku cedrowemu cukier będzie zdecydowanie wolniej się rozpuszczać, dlatego też znacznie dłużej oddziaływać będzie na skórę głowy. Olbrzymia popularność mydła cedrowego wynika także z przystępnej ceny, dużej dostępności i niesamowitej wydajności. Wiele kobiet ceni sobie mydło cedrowe Babcia Agafia ze względu na niesamowity aromat. Mydło bardzo delikatnie oczyszcza, bez przesuszania skóry, dzięki czemu można w krótkim czasie pozbyć się łupieżu.

You Might Also Like