Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kosmetyki z Korei

Po wielkim sukcesie książki „Sekrety urody Koreanek” wszystkie kosmetyki z azjatyckim rodowodem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są zupełnie inne niż ich odpowiedniki produkowane na europejskie rynki. Pod wieloma względami można nawet uważać je za lepsze. Tym bardziej, że Koreanki mogą pochwalić się naprawdę piękną i zadbaną skórą. Na jakie marki kosmetyczne powinno zwrócić się szczególną uwagę?

Klairs

To firma kosmetyczna, która działa już od 2009 roku. Produkuje naturalne i delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Klairs z drogerii Cocolita.pl nie zawierają alkoholu, parabenów, sztucznych barwników i aromatów. Dzięki temu są bezpieczne i nie uczulają. Co więcej – firma nie nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Wybór kosmetyków Klairs to wybór ekologii i nowoczesnego podejścia do życia. Produkty te są bardzo ciekawą alternatywą dla ich europejskich odpowiedników. Mają dobry i naturalny skład, wysoką jakość i najczęściej udowodnione działanie. Pełnią funkcje odżywcze, regenerujące i nawilżające. Dzięki ich stosowaniu, Koreanki zachowują na długo piękną i jędrną skórę, bez oznak starzenia. Więcej uwagi warto poświęcić kremom BB oraz kosmetykom przeznaczonym do co dziennej pielęgnacji twarzy – tonikom klaris, serom do twarzy, maseczkom nawilżającym i kremom. Można utworzyć z nich linię, której stosowanie da spektakularne efekty.

Holika

Te azjatyckie kosmetyki są coraz częściej dostępne w stacjonarnych drogeriach. Można z nich utworzyć całą linię do codziennej pielęgnacji skóry.

You Might Also Like