Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Krem regenerujący – niezastąpiony w pielęgnacji skóry niemowląt

O tym, że wrażliwa skóra niemowląt wymaga specyficznej pielęgnacji, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Każda mama z doświadczenia wie, że na delikatnym ciele dziecka, mimo zachowania wszystkich zasad higieny, pojawić się mogą podrażnienia i odparzenia. Nie każdy jednak wie, że w pielęgnacji skóry niemowląt wykorzystać można również niektóre kosmetyki stosowane zazwyczaj przez dorosłych – jak na przykład serię Cicalfate Avene.

Regeneracja potrzebna od zaraz

Skóra wrażliwa, problematyczna – jak na przykład skóra dochodząca po siebie po zabiegach chirurgicznych czy dermatologicznych – wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Krem do takiej skóry powinien być hipoalergiczny i pozbawiony konserwantów; powinien również mieć – jak właśnie krem Avene Cicalfate – działanie odżywcze i regenerujące. Cała seria Cicalfate Avene opiera się zresztą na tym założeniu – ma przynieść skórze ukojenie i stworzyć coś w rodzaju „plastra ochronnego” na jej powierzchni. Takiego ukojenia i odżywienia potrzebuje przecież również skóra niemowląt – i dlatego tu także pomóc mogą kosmetyki Avene Cicalfate.

Sprzymierzeniec w walce o zdrową skórę całej rodziny

Substancje odżywcze obecne w kremie Avene Cicalfate – podobnie jak jego delikatna, kojąca formuła – z powodzeniem sprawdzą się także w pielęgnacji skóry młodszych członków rodziny, w tym w szczególności w pielęgnacji niezwykle wymagającą skóry niemowląt. Ukojenie, odżywienie, regeneracja – te potrzeby ma przecież skóra bez względu na wiek! Dlaczego więc nie zaopatrzyć się w kosmetyki, które – jak kosmetyki Avene Cicalfate – pozwolą zatroszczyć się o zdrową skórę wszystkich członków rodziny?

You Might Also Like