Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Lakiery hybrydowe, tradycyjne czy żele – co wybrać?

Wygląd jest dla wielu kobiet bardzo ważnym aspektem życia codziennego. W innym wypadku panie przecież nie spędzałyby godzin w łazience układając fryzurę, wykonując makijaż czy przymierzając w garderobie kilka strojów, zanim podejmą ostateczną decyzję, w czym dzisiaj wyjść do pracy. Synonimem zadbanej kobiety są również schludnie wyglądające dłonie. W dzisiejszych czasach panie mają do wyboru naprawdę wiele sposobów na utrzymanie dłoni w pięknym stanie.

Lakiery hybrydowe, tradycyjne czy żele – co wybrać?

Z pewnością każda metoda malowania paznokci posiada zarówno swoje wady i zalety. Lakiery tradycyjne można swobodnie stosować w domu, nawet nie posiadając większych zdolności artystycznych. Jednak rozwiązanie to jest nietrwałe i lakier się szybko zdziera. Z kolei żele lepiej wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Owszem, paznokcie żelowe utrzymują się bardzo długo jednak wyglądają dość sztucznie oraz niszczą płytkę paznokcia. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być manicure hybrydowy, który niejako łączy w sobie zalety innych przedstawionych metod, a jednocześnie można wykonać go z łatwością w domu (zobacz produkty do manicure hybrydowego tutaj).

Wykonanie manicure’u hybrydowego – krok po kroku

Powodzenie wykonania hybrydy samodzielnie zależy od kilku czynników. Na pewno jest to kwestia wprawy, której nabiera się z każdym kolejnym malowaniem. Istotną rolę odgrywa również to, jaki zestaw lakierów hybrydowych się zakupi. Warto inwestować w marki sprawdzone, które mają w swojej ofercie kosmetyki o dobrych jakościowo składach.

You Might Also Like