Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Kremy pod oczy

Skóra pod oczami jest cienka i delikatna, dlatego zdradzi oznaki zmęczenia i niewyspania, potrzebuje więc odpowiedniej pielęgnacji

 Krem pod oczy – podstawą pielęgnacji

Nawet dobry korektor czy podkład nie zapewni nam idealnego wyglądu cery, jeśli wcześniej nie zadbamy o pielęgnację delikatnej skóry pod oczami. Wiele zależy od tego w jakim jesteśmy wieku i czy nasza skóra pod oczami, bardziej potrzebuje rozjaśnienia cieni, czy borykamy się z problemem worków pod oczami

 

Niektóre kremy i żele obiecują spektakularne efekty natychmiast po nałożeniu, warto zapoznać się składem takich preparatów i stosować je okazjonalnie, a na co dzień wybrać produkt, który będzie działał odżywczo, długofalowo i skutecznie.

 

Cechy dobrego kremu

Skład kremu pod oczy jest kluczowy i żeby miał szansę zadziałać powinien zawierać składniki zapewniające wzrost nawilżenia i sprężystości. Jednym z bardziej popularnych składników jest kwas hialuronowy, który występuje w naszym organizmie, ale z wiekiem go tracimy, dlatego nasza skóra traci jędrność.

Warto szukać w kremie pod oczy również poniższych komponentów:

 

– Witamina A – świetnie wpływa na wygląd skóry.

– Antyoksydanty, które opóźniają procesy starzenia, najczęściej występują w kremach pod postacią witaminy E lub C.

Witamina C rozjaśnia przebarwienia, pobudza do produkcji kolagenu

– Składnik, który pobudzi mikrokrążenie na przykład kofeina.

– koenzym Q10 – spłyca głębokie zmarszczki.

 

Zwykle na rezultat musimy cierpliwie poczekać i rozumieć, że krem pod oczy Cocolita nie usunie głębokich zmian skórnych, ale stosowany regularnie, może powstrzymać pojawianie się kolejnych.

 

You Might Also Like