Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Makijaż oczu- tajna broń każdej kobiety, która pozwala uwieść i zahipnotyzować spojrzeniem każdego mężczyznę

Kobiety lubią być jak kameleon i co rusz zaskakiwać partnerów swoim wyglądem. Sprawia im to przyjemność i daje poczucie kobiecości. Taki makijaż oczu wykonany prawidłowo sprawia, że kobieta nabiera nowego blasku i uroku.

Dlaczego makijaż oczu jest dla pań tak ważny?

       Z makijażem oczu jest tak, że bez niego większość pań czuje się niekomfortowo. Można powiedzieć, że wychodząc z domu bez makijażu- czują się, jakby były nieubrane. Make-up oczu sprawia, że kobiety mają szansę być bardziej zalotne i uwodzić spojrzeniem zainteresowanych nią mężczyzn. 

       Odpowiednio dobrany tusz do rzęs potrafi nadać spojrzeniu wyrazu, a właściwa kreska pod oczy to tajna broń, która sprawia, że od tak zadbanej kobiety po prostu oczu nie można oderwać, a szczęka sama otwiera się ze zdziwienia i zachwytu. Wiedzą coś o tym panowie, którzy jak wykazują badania, są podatni na kobiece wdzięki i bodźce wzrokowe.

Dlaczego kosmetyki do oczu powinny być wyłącznie z najwyższej półki?

       Po pierwsze, bo na urodzie nie powinno się zbytnio oszczędzać. Tandetne kosmetyki nie dość, że nie pomogą, to mogą być przyczyną alergii skórnych. Po drugie kosmetyki z wyższej półki dają niemal stuprocentową gwarancję, że pomalowane oko nie rozmaże się w najmniej oczekiwanym momencie. 

       Make-up oczu wykonany markowymi kosmetykami gwarantuje, że spojrzenie będzie wystarczająco drapieżne i magnetyzujące. Czy makijaż stosowany na oczy to jedyne, co może zrobić dla urody kobieta? Ależ skąd równie ważne są ubiór, odpowiednio ułożona fryzura i perfumy, które pozwolą jej wywrzeć piorunujące wrażenie na ewentualnym partnerze i całym otoczeniu.

You Might Also Like