Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Nowa marka Fluff: Nie tylko kosmetyki, ale i akcesoria

Kosmetyki marki Fluff to nie tylko produkty do twarzy i ciała. Marka oferuje również akcesoria oraz zestawy, które będą dobrym pomysłem na prezent.

Akcesoria – rollery do masażu

Wśród akcesoriów prym wiodą rollery do masażu. Coraz więcej osób stosuje je w swojej pielęgnacji. Dlaczego zyskały taką popularność? Masaż rollerem może wpływać na jędrność twarzy, likwidację opuchnięć pod oczami oraz zmniejszenie przebarwień na skórze. Wspomaga drenaż limfatyczny, dzięki czemu likwiduje nadmiar nagromadzonych toksyn. Dodatkowo mięśnie są rozluźnione, a skóra pozostaje zrelaksowana.

Fluff proponuje kilka rodzajów rollerów do twarzy. Chłód rollerów wykonanych z ametystu, różowego kwarcu, zielonego i białego jadeitu redukuje opuchliznę i cienie pod oczami oraz poprawia krążenie krwi. Taki masaż sprawi również, że twarz będzie wyglądać młodziej. Rollery posiadają dwie końcówki – większa służy do masowania twarzy i szyi, a mniejsza – okolicy oczu.

W ofercie Fluff jest także kamień Gua Sha wykonany z różowego kwarcu. Redukuje on opuchliznę i cienie pod oczami. Podczas zabiegu skóra staje się jędrna, a mięśnie rozluźnione. Masaże rollerami i płytką z kamienia warto stosować regularnie.

Zestawy dobre na prezent

Fluff kosmetyki są również zapakowane w pomysłowych lodówkach kosmetycznych, które pozwalają odpowiednio schłodzić produkty przed użyciem.

W zależności od zestawu znaleźć w nich można różne kosmetyki i akcesoria. Występują one również w różnych wariantach zapachowych. W lodówkach kosmetycznych znajdują się specjalnie dobrane kremy, mleczka do twarzy, rollery do masażu, płytka Gua Sha, balsamy do demakijażu czy krem pod oczy.

You Might Also Like