Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Wyszczuplający peeling od Long 4 Lashes – niezwykły kosmetyk

Na rynku nie brakuje preparatów wyszczuplających. Producenci kosmetyków dostarczają je bardzo chętnie, wiedząc, że istnieje na nie duże zapotrzebowanie, jako że obecnie wiele osób ma defekty figury, a jednocześnie często nie ma ochoty, by walczyć z nimi na bardziej męczące sposoby. Zdecydowanie jednak można uznać, że wyszczuplający peeling Long 4 Lashes znacznie różni się od typowych preparatów tego rodzaju, podobnie zresztą jak inne kosmetyki Long4Lashes.

Na czym polega różnica?

Jak stosuje się peeling, czy to zwykły, czy o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym skórę, wie każdy. Marka 4 Long Lashes oferuje jednak produkt, którego używa się w nieco inny sposób. Producent zaleca, by nakładać go na suchą skórę, energicznie wcierać przez kilka minut, a potem resztki spłukać wodą. Okazuje się, że jest to świetny sposób, przede wszystkim dlatego, że na suchej skórze ostre drobinki oddziałują mocniej. Poza tym można poczuć, że ciało się rozgrzewa, co jest zasługą nie tylko wcierania preparatu, ale i jego składu. Skóra robi się nawet czerwona, co świadczy o pobudzeniu w niej krążenia – i między innymi o to chodzi. Woda osłabiłaby takie działanie oraz spowodowała nadmierny poślizg preparatu na skórze.

Różnica polega też na częstotliwości stosowania. Podczas gdy zwykłe peelingi stosuje się co 2-3 dni, ten producent zaleca stosować 5-6 razy w tygodniu.

Jakie efekty?

Co ciekawe, efekt pojędrnienia skóry można zauważyć już po jednorazowej aplikacji, a im częściej wykonuje się zabieg, tym skóra jest bardziej sprężysta, a cellulit – wygładzony.

You Might Also Like