Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Specjalistyczny sposób na pozbycie się problemu rozstępów

Niestety rozstępy to problem, który dotyka niemal wszystkich kobiet. Zbyt szybkie dorastanie, gwałtowny wzrost wagi ciała i ciąża, to popularne przyczyny powstawania rozstępów. Nic dziwnego, że dotyczą tak wielu kobiet. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposobów na poradzenie sobie z tym problemem. Rozstępy nie są nikomu do niczego potrzebne i nie powinny przeszkadzać w poczuciu piękna.

Co zrobić, aby nie dopuścić do powstania rozstępów?

Jeśli mamy taką możliwość, najlepszym co możemy zrobić jest zapobiegnięcie powstawaniu blizn. Pomogą w tym domowe sposoby takie jak:

– prysznic z naprzemiennym zastosowaniem ciepłej i zimnej wody, który poprawi krążenie,

– peeling,

– dogłębne nawilżanie,

– ruch – nie ma lepszego sposobu na ujędrnienie swojego ciała.

Profesjonalne kosmetyki pomogą uratować skórę

bio oil na rozstępyWarto wspomóc skórę również profesjonalnymi kosmetykami, które zapobiegną powstawaniu nowych rozstępów i poprawią wygląd już powstałych. Dobrym wyborem będzie olejek na rozstępy, który doskonale nawilży, odżywi i wygładzi skórę. Bio oil na rozstępy jest specjalistycznym olejkiem, który szybko radzi sobie z nawilżeniem i poprawieniem kolorytu skóry. Preparat zmniejsza możliwość wystąpienia kolejnych blizn i dba o wygładzenie już powstałych. Pomaga również uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry. Najważniejszy w jego składzie jest składnik PurCellin Oil, dzięki któremu produkt charakteryzuje się wysoką wchłanialnością. W walce z rozstępami doskonale radzą sobie też olejki, które znajdują się w składzie bio oil, czyli olejek nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy.

Tagged:

You Might Also Like