Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Co trzeba wiedzieć o manicure hybrydowym?

Manicure hybrydowy od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To nic dziwnego, ponieważ „hybrydy” są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych lakierów. Dlaczego warto zdecydować się na taki rodzaj manicure i czy można wykonać go samodzielnie w domu?

Najważniejsze zalety manicure hybrydowego

semilac 015Niewątpliwie za największą zaletę tego rodzaju manicure należy uznać jego trwałość. Dobrej jakości lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach przez około trzy tygodnie. Po tym czasie należy go ściągnąć, jednak nie ze względu na odpryski czy pęknięcia, lecz przez pojawiające się po tym czasie nieestetyczne odrosty. Dodatkowym atutem hybryd jest fakt, że przez cały okres ich noszenia lakier efektownie się błyszczy.

Jeszcze kilka lat temu taki manicure był wykonywany tylko w salonach kosmetycznych, obecnie jednak coraz więcej pań wykonuje hybrydy w domowym zaciszu. Również to jest dużym plusem manicure hybrydowego, ponieważ aby móc go nosić nie trzeba wybierać się na wizytę do kosmetyczki.

Bogata kolorystyka

Nie da się ukryć, że większość pań regularnie malujących paznokcie lubi stawiać na różnorodność. W przypadku lakierów hybrydowych baza kolorów jest naprawdę duża. Coś dla siebie znajdą zarówno panie lubiące stawiać na odważne intensywne kolory, jak np. różne odcienie fioletu – godny polecenia jest na przykład lakier Semilac 015 w odcieniu śliwkowym. Również kobiety preferujące jasne odcienie bez trudu znajdą kolor dla siebie w bogatej ofercie lakierów Semilac.

Tagged:

You Might Also Like