Bell Kosmetyki

Kosmetyki, które warto poznać!

Zastosowanie suchego szamponu – genialny wynalazek dla najbardziej wymagających

W ostatnich latach na rynek kosmetyczny weszło wiele nowości. Nic dziwnego, że można się w tym pogubić. Dzięki nowym technologiom możemy cieszyć się lekarstwem na wszystkie mankamenty urody i zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających, także w temacie pielęgnacji włosów. Warto poznać czym jest suchy szampon.

Hit pielęgnacji włosów – suchy szampon

Suchy szampon to nowoczesny sposób na radzenie sobie z codzienną pielęgnacją włosów. Przyda się zarówno w domu jak i w podróży, świetnie odświeża, nawilża oraz dodaje objętości nawet najbardziej wymagającym włosom.

Na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele wariantów suchych szamponów. Obecnie kupimy je w różnych zapachach, a niektóre przeznaczone są nawet do danego koloru włosów. Dzięki odpowiednim składnikom pielęgnują włosy ciemne, blond i farbowane. Takich produktów, jak np.: suchy szampon Batiste, jest bardzo dużo na sklepowych półkach, dlatego wybierzmy odpowiedni dla naszego typu włosów.

Jak używać suchych szamponów? 

Pielęgnacja włosów za pomocą tego specyfiku nie jest skomplikowana. Suche włosy rozczesujemy, a następnie z odległości ok. 30 cm pryskamy suchym szamponem Batiste u nasady włosów. Następnie wystarczy lekko wmasować produkt i cieszyć się uniesioną fryzurą.

Dodatkowo można przeczesać włosy i lekko ugniatać je od dołu do góry. Suchy szampon Batiste łatwo rozprowadza się i nie zostawia białych śladów. Oprócz nasady możemy spryskać także włosy na całej długości aby nadać im piękny zapach. Wystarczy kilka kroków, aby cieszyć się lekkością i świeżością fryzury przez cały dzień.

Oferta sprzedażowa suchych szamponów do włosów dostępna pod adresem: https://www.cocolita.pl/batiste

You Might Also Like